z nami jesteś znany

Ceny wpisów i reklam

Na stronie tujestem.pl można zamieszczać namiary na swoją ofertę albo na swoją firmę. Wpisy są zamieszczane na stronie ulicy albo na stronie miejscowości, jeżeli ktoś woli w miejscowości, albo gdy nie ma ulicy. Wpisy są na jeden rok lub na krócej. Najkrócej to jeden miesiąc.

Wpis na jeden rok to koszt 300,00 zł. Wpis na jeden miesiąc to koszt 30,00 zł. Na pół roku 150,00 zł.
Cena obejmuje wpis tekstowy z jedną grafiką. Wpis tekstowy to nazwa, adres, telefony, e-maile, adresy www, kiedy czynne, jakieś hasła, oferta. Grafika to zdjęcie, skan ulotki itp. 

Wpis bez grafiki: roczny - 200,00 zł. Na jeden miesiąc 30,00 zł. Na pół roku - 100,00 zł. 
Wpis to nazwa firmy, adres, telefony, e-maile, kiedy czynne, konta www, społecznościowe, branże, hasła, oferta itp.

Są też inne rodzaje wpisów. Sama grafika - pojedyncza albo kilka w rzędzie. Koszt wpisu w formie grafiki to 150,00 zł na cały rok za pojedynczą lub za kilka w rzędzie - do czterech.

Wpis na adresie. 
Taki wpis jest zamieszczony na osobnej stronie dostępnej pod osobnym adresem (na wyłączność). Na przykład: nazwafirmy.tujestem.pl  - zawiera namiary, opis, ofertę, zdjęcia. Już od 400,00 zł na jeden rok. Do wpisu jest też link z miejscowości, z nazwy firmy ze strony tujestem.pl.  Taki wpis jest bardzo korzystny cenowo.  I, bardzo przydatny.  Adres wpisu można reklamować. A, dzięki temu, że jest na stronie tujestem.pl w miejscowości, ale też w dziale wpisy na adresie to ktoś może łatwo go znaleźć nawet jeżeli nie zapamięta części adresu przed .tujestem.pl


Na płatność jest siedem dni roboczych licząc od następnego dnia od zamieszczenia wpisu. Uwaga. Wpisy nieopłacone mogą być zablokowane z wyłączeniem nazwy firmy i, z podanym powodem blokady wpisu.
Szukaj