Wpisy na adresie

Ostrołękaumaszki.tujestem.pl  - Kuchnia u Maszki to miejsce gdzie można zjeść posiłek

Opatów - mn.tujestem.pl  - Biuro Rachunkowe Małgorzata Nowakowska

wędkarz.tujestem.pl

Strona, na której można dawać namiary na imprezy wędkarskie, łowiska wędkarskie, miejsca wypoczynku związanego z wędkarstwem itp.  Adres z prawidłową pisownią.

Wpisy na adresie - co to takiego?

Wpis na adresie to osobny wpis z przypisanym adresem. Czyli, coś w stylu adresu internetowego/strony internetowej. Adres, to, na przykład: nazwafirmy.tujestem.pl
I, pod takim adresem są namiary, oferta, zdjęcia, o firmie i inne treści, które firma chce mieć wpisane. Bardzo wygodny i bardzo przydatny wpis. Zwłaszcza dla firm, które nie chcą zakładać strony internetowej, ale chciałyby mieć coś na kształt takiej strony. Ale, nawet gdy firma ma już stronę internetową to taki dodatkowy wpis dobrze będzie świadczył o jej kondycji biznesowej. Do tego, dodatkowy adres, który przecież można reklamować, też przyda się do zainteresowania innych ofertą firmy.  A, oprócz nazw firmy są też do dyspozycji człony typu: okna, drzwi i inne tego typu hasła.  Przykład: okna.tujestem.pl - można mieć wpis na takim adresie i to będzie wpis dla jednej firmy.  Taki adres jest doskonały do zapamiętania więc reklamowanie  go na samochodzie albo przy drodze da większy efekt niż własny adres, który często ma bardziej skomplikowaną nazwę. A, przynajmniej trudniejszą skojarzeniowo. 
Szukaj